MILLENNIUM'A ENTEGRE ÇALIŞAN

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

ogrenciveli-uygulamasi

Firmanız ile öğrenciler ve veliler arasındaki tüm bilgi akışını ve iletişiminizi yapabileceğiniz mobil uygulamadır.

Öğrenci taşımacılığı hizmeti alan veliler, öğrencinin sabah servise binmesinden, akşam servis ile eve dönmesine kadar serviste geçen süreyi takip ve kontrol etmek istemektedirler. Millennium Kurumsal Yönetim Sistemiyle entegre çalışan Veli Bilgilendirme Sistemi ile, araçlardan alınan bilgiler ile veliler anında bilgilendirilmektedir. Okula gidişte, servisin yaklaşması, öğrencinin servise binmesi, okula ulaşılması ve güvenle servisten inmesi ve aynı şekilde eve dönüşte de öğrencinin servise binmesi, servisin eve yaklaşması ve belirlenen durakta öğrencinin veliye teslim edilmesi gibi işlemler anlık olarak veliye bildirilmektedir.
Araçlardana alınan anlık bilgiler sayesinde veli memnuniyeti üst seviyeye çıkarılmaktadır. Veliler şikayetlerini veya memnuniyetlerini uygulama üzerinden taşıma firmasına iletebilmektedir. Uygulama üzerinden belirli periyotlarla yapılan anketler ile de veli ve seyahat memnuniyeti ölçülebilir hale gelmiştir.
Sürücülerimizin de kullanacağı bu uygulama sayesinde filo ve sürücü yönetimi daha kolay ve denetlenebilir hale gelmiştir.
Sahadan toplanan tüm bu bilgiler müşteriniz okul yetkilileriyle de paylaşılabilir. Böylece verilen hizmetin kalitesi anlık olarak ölçümlenebilir.
İki farklı mobil uygulama geliştirilir. Android ve İos ortamında çalışır.

DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZ
yolcu-mobil

Servisten hizmet alan kurumların personelleri tarafından kullanılacak mobil uygulamadır.

Personel taşımacılığı hizmeti alan kurumsal firmalar, verimliliğinin artması ve maliyetlerin düşürülmesi amacıyla aldıkları hizmeti kontrol etmek istemektedirler. Bu amaçla geliştirilen ve Millennium Kurumsal Yönetim Sistemiyle entegre çalışan Yolcu Bilgilendirme Sistemi Mobil Uygulaması geliştirilmiştir. Mobil uygulama ile araçlardan ve yolculardan çeşitli veriler toplanarak, vardiya yönetimi, mesai yönetimi, ek sefer yönetimi, servis birleştirme gibi operasyonel işlemler daha etkili şekilde yönetilebilmektedir.
Yolculardan alınan anlık bilgiler sayesinde yolcu memnuniyeti üst seviyeye çıkarılmaktadır. Yolcular seyahat deneyimlerini, şikayetlerini veya memnuniyetlerini uygulama üzerinden taşıma firmasına iletebilmektedir. Uygulama üzerinden belirli periyotlarla yapılan anketler ile de yolcu ve seyahat memnuniyeti ölçülebilir hale gelmiştir.
Sürücülerimizin de kullanacağı bu uygulama sayesinde filo ve sürücü yönetimi daha kolay ve denetlenebilir hale gelmiştir.
Sahadan toplanan tüm bu bilgiler müşteriniz olan kurumsal firmanın yetkilileriyle de paylaşılabilir. Böylece verilen hizmetin kalitesi anlık olarak ölçümlenebilir.

DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZ
tedarikci-mobil

Firmanız ile tedarikçileriniz(Araç Sahipleri) arasındaki tüm iletişim ve bilgi alışverişini yapabileceğiniz mobil uygulamasıdır. Android ve ios platformunda çalışır.

Tedarikçileriniz aylık bazda tüm hesaplarını (Puantaj, yakıt hesabı, her türlü ceza ve kesintileri) ve ekstrelerini mobil uygulama üzerinden görebilir.
Tedarikçileriniz kendilerine ait evrakların takibini yapabilir, eksik evraklarının uyarısını alabilirler
Tedarikçiler eksik evraklarının fotoğraflarını çekerek sisteme gönderebilirler.
Ekstra işleriniz için tedarikçiye iş emri gönderebilirsiniz.
Tedarikçilere yapılacak her türlü toplu bildirimlerinizi mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Bu sayede sms gönderme maliyetiniz sıfırlanır.
Tedarikçilerinize kişiye özel bildirimlerinizi gönderebilirsiniz.

DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZ