EKRAN ÇIKTILARI

PERSONEL TAŞIMACILIĞI PROGRAMI

Personel ve Öğrenci Taşımacılığı Sektöründeki Kuruluşlar İçin Tasarlandı

 • Millennium Programı Nedir?

  Millennium personel ve öğrenci taşımacılığı sektöründeki kuruluşların tüm iş gereksinimlerini karşılayan, müşteri, tedarikçi ve iş ortakları ile ilişkilerini düzenleyen bir Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) yazılımıdır.

  +
 • Programda Neler Var?

  Programda taşımacılık firmalarının temel ihtiyaçları olan, personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, turizm taşımacılığı, AVM taşımacılığı, filo yönetimi, mazot takip, çetele ve puantaj hesaplama, faturalandırma, pazarlama satış yönetimi, çeşitli operasyonel faaliyetler, harita üzrinde rota çizimleri, belge yönetim sistemi ve diğer taşımacılık işlemlerini etkili bir biçimde takip edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

  +
 • Her Yerden ve Her Cihazdan Erişim

  Program web tabanlı olduğu için, merkez ofis dışındaki tüm ofisleriniz sisteme On-Line bilgi girebilmektedir. Böylece tüm şubeleriniz arasında tam bir veri bütünlüğü sağlanmaktadır. Ayrıca tüm müşterilerinize şifre açabilir, programda yetki verdiğiniz bölümleri müşterilerinizin kullanımına açabilirsiniz.

  +
 • Teknik Destek ve Bakım

  Hafta içi her gün telefonla teknik destek sağlıyoruz. Bakım anlaşmasıyla da işlerinizi kolaylaştıracak güncelleştirmeleri yapıyor ve istediğiniz ek özellikleri programa ekliyoruz.

  +
 • Kullanım Kolaylığı ve Eğitim

  Programı teslim ederken firmanıza gelerek gerekli eğitimi veriyoruz. Programı kolayca kullanabilmeniz için gerekli her şeyi yapıyoruz.

  +
 • %100 Veri Güvenliği

  Programda verileriniz SQL Server ile tutularak %100 veri güvenliği oluşturulmaktadır. Program bu sayede uzun seneler boyunca sorunsuz çalışabilmektedir.

  +